Pathmark deals thru 12/24

pathmarkPathmark deals thru 12/24 brought to you by Living Rich With Coupons

Nestle Holiday Candy Bags $2.99
$1/2 printable
Final Price: $2.49 each when you buy 2

Kleenex Facial Tissue $1.29
$.75/1 printable (this is a manufacturer coupon)
Final Price: FREE

Campbell’s Canned Gravy $.50
$.40/4 from the 10/11 Smart Source
Final Price: $.30 each when you buy 4

Nabisco Ritz Crackers $2.00
$1/2 >Printable
Final Price: $1.50 each when you buy 2

Cracker Barrel Cheese Bars $2.00
$1/2> printable
Final Price: $1.50 each when you buy 2

Kellogg’s Cereals $1.69
include: Rice Krispies, Corn Pops, Froot Loops, Apple Jacks, Raisin Bran, Corn Flakes, Cocoa Krispies
$1.50/3 >Printable
$1/2 >Printable

Green Giant Boxed Vegetables in Sauce $.99
$.50/2 >Printable
Final Price: $.49 each when you buy 2

College Inn Broth 14.5 oz $.60
$1/3 >Printable
Final Price: $.27 each when you buy 3

Campbell’s Cooking Soups $.79
$1/4 >Printable
Final Price:  $.54 each when you buy 4

Minute Rice Ready to Serve $1.79
$.50/1 >All You January
Final Price: $.79

Del Monte Canned Vegetables $.75
$.20/1 from the Simply Savings Book (for 50% less salt varity)
$1/4 >Printable
Final Price: $.45 each when you buy 4

Keebler Pie Crusts $1.69
$.30/1 from the 11/18 Red Plum
Final Price: $1.09

Wish Bone Salad Dressing $1.49
$1.25/2 from the 10/4 Red Plum
Final Price: $.87 each when you buy 2

Tostitos Family Size $3.49
$.50/1 from the Holiday Savings Book
$1/2 from the >All You January (must also buy Tostitos Dip)

Keebler Club Crackers $1.99
$1/2 from the 12/13 Red Plum
Final Price: $1.49

Jello Gelatin $.50
$.50/2 >Printable
Final Price: FREE

Skippy Peanut Butter $1.69
$.75/1 from the 11/15 Red Plum
Final Price: $.19

Kellogg’s Mini Wheats $2.49
$.75/1 from the Holiday Savings Book
$1/1 >Printable
Final Price: $.74

Lipton Tea Bags $2.49
$.50/1 from the Holiday Savings Book
$.60/1 from the 11/15 Smart Source
Final Price: $.79

Smart One Entrees $2.00
$3/10 >Printable
Final Price: $1.70 each when you buy 10

Smart One Desserts $2.00
$.20/1 from the Holiday Savings Book
$3/10 >Printable
Final Price: $1.68 each when you buy 10

Hefty Foam Plates & Bowls $2.00
$.50/1 from the Holiday Savings Book
$.75/1 from the 11/15 Red Plum
Final Price: FREE

Wisk Laundry Detergent $3.99
$.50/1 from the Holiday Savings Book
$1/1 from the 11/15 Red Plum
Final Price: $2.49

Ziploc Holiday Storage Containers $2.00
$.75/1 >Printable
Final Price: $.50

Herbal Essences $2.49
$.50/1 from the 11/29 PG
Final Price: $1.49

St. Ives Body Wash $1.99
$1/1 from the 11/15 Smart Source
Final Price: $.99

Alouette Cheese Spreads $3.49
$.75/1 from the 11/18 Smart Source
Final Price: $1.99

Pillsbury Crescent Rolls or Grands $1.67
$.50/2 >Printable
Final Price: $1.17 each when you buy 2

Pillsbury Cookie Dough $2.50
$.50/1 from the Simply Savings Book
$1/2 >Printable
Final Price: $1.75 each when you buy 2

Philadelphia Cream Cheese Bar $1.25
$.55/2 >Printable
Final Price: $.70 each when you buy 2

Weight Watchers Yogurt $.60
$.25/1 from the Holiday Savings Book
B2G1 Free from the >All You January
Final Price: $.32 each when you buy 3

Kraft Shredded or Chunk Cheese $1.99
$.30/1 from the Holiday Savings Book
$1/2 >Printable
Final Price: $1.34 each when you buy 2

I Can’t Believe It’s Not Butter $2.00
$.50/1 from the Simply Savings Book
$1/1 >Printable
Final Price: $.50

Red Baron Pizza 1/2 price
$.55/1 >Printable

Delizza Chocolate Eclairs (frozen) $3.99
$1/1 >Printable
Final Price: $2.99