Pearls Olives To Go Only $0.49 Per Cup After Coupon ~ Great For Snacking

Spread the love

http://strk.enlnks.com/aff_c?offer_id=118&aff_id=1460&url_id=103&aff_sub5=MTg2MjEwMDc=&affsrc=1

Pearls Olive To Go are perfect for packing in lunches or snacks.

They come in little cups that are easy to open.

Kids can have a healthy snack & you can, too.

Pearls Olive To Go – $2.97 (Walmart)

 

http://strk.enlnks.com/aff_c?offer_id=118&aff_id=1460&url_id=103&aff_sub5=MTg2MjEwMDc=&affsrc=1

********************************

Check out the deals below …