Pearls Olives To Go Only $0.49 Per Cup After Coupon ~ Great For Snacking

Spread the love

http://strk.enlnks.com/aff_c?offer_id=118&aff_id=1460&url_id=57&aff_sub5=MTg0MzAzNzE=&affsrc=1

Pearls Olive To Go are perfect for packing in lunches or snacks.

They come in little cups that are easy to open.

Kids can have a healthy snack & you can, too.

Pearls Olive To Go – $2.97 (Walmart)

 

$1.00 off any one (1) Pearls Olives to Go™ 4-pack
*************************************

4 COMMENTS

  1. It’s cheaper to buy a can of black olives and put them into this sized Tupperware or Rubbermaid containers yourself. That’s the thriftiest way! You can prevent leaking of the juices by putting a piece of plastic wrap between the container and the lid. I did this for wet things (not soup!) that I put into my children’s lunchboxes over the years.

Comments are closed.